Mājas lapas

Mājas lapas

Viesnīcas “Royal Squere Hotel & Suites” mājas lapas dizaina pārveide, 2011

www.royalsquare.lv

“Royal Squere Hotel & Suites” ir viena no prestižākajām viesnīcām Rīgā. Pieczvaigžņu viesnīcas greznais iekārtojums, ekskluzīvā apkalpošana, atrašanās vieta pašā vecpilsētas sirdī, – tam visam bija jāatspoguļojas mājas lapas dizainā. Dizaina pārveides procesā tika pievienota jauna funkcionalitāte, nedaudz izmainīta navigācija un pārcelti akcenti. Mājas lapa ir kļuvusi ērtāk lietojama, parādījušās jaunas iespējas saziņai ar klientiem un dizains kļuvis mūsdienīgāks.

Tegi:

Dizaina koncepcija nav mainījusies. Lai attēlotu vecpilsētas atmosfēru, galvenās lapas fons ir veidots kā animēts viesnīcas attēls, tajā redzami kustīgi cilvēku un automašīnu silueti un liegā vēja pūsmā nedaudz plīvojoši karogi. To visu pavada mūzikas celiņā ierakstītas ielas skaņas. Lai panāktu tādu kustīgu siluetu efektu, mēs izmantojām ātrdarbīgo kameru, lai iegūtu sērijveida fotoattēlus.

Mājas lapas iekšējā lapa – sadaļa Numuri. Uzskatāmi parādīti numuru veidi. Turpat "pie rokas" arī numura rezervācija.

Sadaļa "Restorāns un bārs". Apraksts, video prezentācija, galerija.. vārdu sakot, viss nepieciešamais, lai virtuāli sajustu restorāna patīkamo gaisotni un izmeklēto ēdienu garšu.

Numuru rezervācija. Uzskatāmi, skaisti un funkcionāli. Labajā pusē varat izvēlēties apskatīšanai visus rezervācijas soļus.