Mājas lapas

Mājas lapas

Kompānijas DHB mājaslapa, 2008

www.dhb.lv

Kompānija DHB ir Latvijas būvniecības nozares ilgdzīvotājs. Kompānijas vēsture ir sākusies tālajā 1960. gadā. Kompānija ir realizējusi tādus grandiozus projektus kā trīs HES (Pļaviņu, Ķeguma un Rīgas), Rīgas TEC-2, arēnas "Rīga" būvēšana un daudzi citi. Lai kompānijas vietnē attēlotu realizēto projektu lielu mērogu, ar parastām metodēm un līdzekļiem skaidri nepietika. Bija vajadzīgs kaut kas neparasts un iespaidošs.

Tika atrasts risinājums – parādīt objektus no putnu lidojuma augstuma! Un nevis vienkārši parādīt, bet "pārlidot" virs tiem! Rezultātā vietnes galvenā lapa pārstāv no sevis atskaņojamo video, uz kā fona atrodas plāns vietnes navigācijas panelis (ja pele nekustās 20 sekundes, navigācijas panelis pazūd, nospiežot uz video, var apstādināt/palaist video atskaņošanu). Jāatzīmē, ka uzņemt tādu video un pēc tam izvietot tādā izmērā vietnē nav vienkāršs uzdevums. Maza lidmašīna lidojuma laikā triecas un zvalstās, bet kvalitatīvam video ir milzīgs izmērs, lai izvietotu to tīklā. Tāpēc, lai iegūtu laidenu attēlu pieņemamā kvalitātē un vienlaicīgi minimālajā izmērā, mums nācās nopietni pastrādāt. Beigu beigās vietnes izveidošanas process izvērsās veselā projektā, kura realizācijai tika piesaistīti kinooperators, videokorektors, mūziķis un pilots, aerovideouzņemšanas veikšanai tika iznomāta privāta lidmašīna un speciālā aparatūra šādiem uzņēmumiem.

Mājaslapas iekšēja lapa - Mūsu objekti.

Viena no objektiem lapa ir īss objekta apraksts uz lielā fotoattēla fona. Lapas apakšējā daļā ir ""karuselis"" ar objektu priekšskatījumu.

Process...

Dizaina koncepcijas izstrādāšanas procesā klientam tika piedāvāti dažādi risinājumi.