Truck
Digitālais mārketings

Digitālais mārketings

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties mājaslapai piesaistīt jaunus apmeklētājus, veicināt pārdošanu tiešsaistē, saņemt vairāk zvanu vai panākt, lai klienti pie jums vērstos atkārtoti, jūsu varat sasniegt izvirzītos mērķus ar digitālo mārketingu. 

Mūsu komanda izstrādās digitālā mārketinga stratēģiju uz kuras pamata izvēlēsies tos mārketinga kanālus, kas tiešām spēs sasniegt jūsu klientus un panākt vēlamo rīcību. Uzticot sava uzņēmuma mērķus mūsu komandai, jūs iegūsiet rūpīgi plānoti un efektīvu kampaņu.

Viens no mūsu pēdējiem projektiem

 "Jaunlazdu ciemata" mājas lapas SEO optimizācija.

 

Mājaslapas izstrādes procesā tika iesaistīts SEO speciālists, kura uzdevums bija veicināt dabisko klientu plūsmu uz mājaslapu caur meklētajsistēmu Google. SEO speciālists veica atslēgas vārdu analīzi, lai noteiktu biežāk meklētos un nozarei atbilstošos vārdus, kas turpmāk tika izmantoti mājslapas satura un struktūras veidošanā. Satura vadības panelī integrējām SEO rīku, kas ļauj ērti variēt ar Google redzamo tekstu un virsrakstu saturu, atslēgas vārdiem, virsrakstiem un linkiem. Mājaslapas tika izstrādāta atbilstoši visiem SEO optimizācijas parametriem. 

Pasūtot mājaslapas izstrādi pie mums, jūs automātiski saņemsiet SEO optimizētu mājaslapu. Ja jums jau ir mājaslapa, tad sazinietes ar mums un noskaidrojiet, kādi SEO pakalpojumi var uzlabot jūsu mājaslapas pozīcijas meklētājsitēmās. 

 

Nosūtīt pieteikumu